İki grup arasındaki silahlı kavga ortalığı savaş alanına döndürdü: 2’si polis 10 yaralı

İki grup arasındaki silahlı kavga ortalığı savaş alanına döndürdü: 2'si polis 10 yaralı

Şeyhsinan Mahallesi Çukurçeşme Sokak üzerinde henüz belirlenemeyen nedenle meydana geldi. İki grup arasında çıkan kavga, Kumyol Caddesindeki belediye binasını arkasına kadar sürdü. Kavgada, iki taraf tabanca, bıçak, sopa ve taşlarla birbirlerine saldırırken, olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

2 POLİS SOPAYLA YARALANDI

Polis, 2 grup arasında yaşanan çatışmayı önlemek için havaya uyarı ateşi açtı. Yaşanan arbede sırasında 2 polis memuru beyzbol sopası darbesi ile yaralandı.

İki grup arasındaki silahlı kavga ortalığı savaş alanına döndürdü: 2'si polis 10 yaralı

10 KİŞİ HASTANELİK OLDU

Kavgaya karışanlar arasında ise 2’si tabanca, 6’sı bıçak ve sopalarla olmak üzere toplam 10 kişi yaralandı. Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Murat Tabak’ın da geldiği olay yerinde arbede güçlükle önlendi.

20 KİŞİ GÖZALTINDA

Yaralılar, sağlık ekipleri tarafından Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak, tedavi altına alındı. Polis, olaya karışan 20 kişiyi gözaltına alırken, şüphelilerin üzerlerinde yapılan aramalarda 7 tabanca, tabancalara ait mermiler, 1 bıçak, 5 beyzbol sopası ele geçirildi. Yaşanan arbede sırasında, bölgedeki bazı işyerlerinin camları kırıldı. Gözaltına alınanlar emniyete götürülürken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.

sizlere gundemhaberim.net farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.